Jdi na obsah Jdi na menu
 


Polibky - techniky líbání

Nevím, proč lidé vědí o líbání tak málo a umí jen pár polibků, přitom je to něco, co lidé dělají častěji než sex. Vždyť jeden polibek vám může přinést třeba i několik hodin radosti... Ale to záleží na tom, kdy, kde, jak a od koho ten polibek dostanete. Jasně, namítnete, že sex je sex, ale v době, kdy je AIDS stále větší a větší hrozbou, byste si měli více vážit své partnerky, i když třeba není vždy při chuti, vždyť líbání je to, po čem milující žena touží daleko více.

Techniky líbání

Líbání Lehoučkými dotyky

Tento druh polibku má za úkol vydráždit partnera či partnerku a u některých osob může vyvolat příjemné mrazení. Takže jak na něj? Co nejjemněji se dotkněte partnerových úst a poté po nich přejíždějte tak něžně, jako byste jeho rty hladili peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Můžete po chvíli místo rtů použít špičku jazyka a poté jeho navlhčené rty jemně pofoukat. Uvidíte, že to vašeho partnera či partnerku nenechá chladné. Přidejte do práce i ruce, zlehoučka po rtech přejíždějte prstem, pokud bude reagovat pozitivně, můžete spodní ret lehce uchopit mezi prsty, přitáhnout ho ke svým ústům a vložit do úst. Můžete přitom partnera i lehce štípnout, tento možná trošku agresivní polibek vzruší zejména muže.

Dýchání z úst do úst

Spojte se s partnerem tak, aby se vaše rty dotýkaly po celém obvodu polibku, a poté začněte pomalu vysávat vzduch z partnerových plic. K tomuto polibku je nutná vzájemná spolupráce, takže musíte vysvětlit, jaké máte úmysly. V určitém okamžiku si vyměňte pozice a nechte naopak partnera, aby vysál vzduch z vašich plic. Toto líbání vyžaduje velké soustředění a synchronizaci, ale pokud se povede, bude patřit k těm nejerotičtějším praktikám.

Líbání rty i zoubky

Něžně se dotkněte partnera pod ouškem a pomalu mu sjíždějte po krku a jemně stiskněte zuby jeho kůži. Možná se vám toto líbání zdá lehce agresivní, ale pokud budete dost jemní, určitě u partnera zvýšíte hladinu endorfinu v těle. Když vás vaše přítelkyně takto líbá, znamená to, že se vás nehodlá vzdát.

Francouzké polibky

Vklouzněte jazykem mezi partnerovy rty. Dotkněte se jeho jazyku a pohybujte s ním dovnitř a ven. Tento druh polibku je neskutečně vzrušující a hra jazyků je prostě neuvěřitelně sexy. Jazykem se můžete dotýkat vnitřní strany tváří nebo horního patra. Také můžete jemně hladit zoubky. Je zvláštní, že při tomto druhu líbání jsou muži rádi, když partnerka dobývá svým jazykem jejich ústa. Naproti tomu pro některé ženy by mohla být přílišná agresivita vašich "útoků" nepříjemná.

Objímání se rty

Tento polibek je asi nejznámější z filmového plátna a je také o trošku nevinnější než ten francouský. Takto se člověk vydrží líbat mnohem déle. Jak se to dělá? Jednoduše svými rty sevřete spodní ret, nechte partnera/ku sevřít váš horní ret nebo opačně. Pohybujte pomalu rty a něžně je vtahujte dovnitř. Vždy po chvíli si měňte pozice. Tyto polibky jsou jedny z opravdu nejkrásnějších, neboť se při líbání do rtů nahrne větší množství krve a jsou pak daleko citlivější.

Líbání na různé části těla

Hledejte rty a jazykem na těle partnera erotogenní zóny a přijdete na to, že jsou na velmi netradičních místech, domluvte se s partnerem, aby vám naznačil, ve kterých místech je mu váš jazyk nebo rty na těle nejpříjemnější.

Další tipy jak líbat

Rady pro ženy:

Chcete-li, aby se váš partner zlepšil v líbání, pošlete mu po schůzce dopis s hodnocením jeho líbání, hodnoťte něžnost, vůni rtů, ohebnost jazyka, prostě cokoliv. Nezapomeňte navrhnout nějaká vylepšení, popřípadě partnera pozvat na doučování. Citlivý partner vás po takovémto dopise jistě mile překvapí.

Podělte se o hlt lahodného nápoje se svým milovaným, bude nesmírně překvapen vaším originálním nápadem a vaší nečekanou divokostí.

Rady pro muže:

Nikdy nemůžete ženě dopřát kouzlo jejího prvního chtěného polibku..., ale můžete se tomu přiblížit - ve vhodné chvíli líbejte partnerku na krk či na holá záda.

Líbejte ženu od rtů po krku směrem dolů a jděte tak daleko, jak jen jí to bude milé, a ne, abyste se zastavili u pupíku. Vždyť záleží na jejím přání.

g

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jak jsem dostala svého manžela zpět

(Tina Petersen, 9. 4. 2020 13:25)

Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod ... Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr ... Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny ... Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta

Představil jsem mu mnoho párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy ... Jsem pevně přesvědčen, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte doktora Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Viber prostřednictvím +2347013499818

Jak se to naucit

(Anonym, 30. 9. 2017 9:34)

Ja jsem se taky bala prvniho polibku ale naucila jsem se to tak ze jsem poprosila svoji nejvernejsi kamaradku jestli me nenauci libat potom jsem si to na ni skusila a bum umim libat takze to zkuste jako ja proste nekoho poproste

nic na tom nenu

(Mishel :-*, 30. 12. 2013 1:20)

Ja se libala uz v 10. Nic na tom neni. Ted je mi 13 a uz sme se s pritelem dostali o trochu dal jak k libani :-P :-D

ty ses s ním dostala dál ?! 13let ?! :D

(Holka ty bys potřebovala, 3. 4. 2015 10:05)

Ve 13 jsi s nim spala ,aha ty by jsi potřebovala na držku ;)

Re: ty ses s ním dostala dál ?! 13let ?! :D

(lukáš jiroušek , 30. 7. 2016 22:51)

Má slova

NEbojte se zvladne to kazdy!!

(love na celej life, 2. 9. 2007 19:30)

Neco Vam povim.. Poprve jsem se kousla s klukem letos, v pulce srpna asi tak.. byla to posledni noc na tabore, takze proste nadhera.. ikdyz jsem pak zjistila ze ten kluk nema rad me, ale mou kamosku z tabora, tak je mi z toho smutno dodnes.. ale na druhou sranu to byl muj nejhezci a hlavne prvni polibek.. tak se nebojte, zvladne to kazdy.. !!

Re: NEbojte se zvladne to kazdy!!

(lukáš jiroušek , 30. 7. 2016 22:49)

Nebud smutná ja mám měl 5 holek Adelu mrowecovou
Klaru Kubisovou Dianu Kudrovou Klaru Stolarikovou Natku Nemcovou
a s ani jednou jsem se nelibal a když jsem se s nima rozešel nebylo mi smutno protože mám pro co.žít
1. RODINU 2.MAM NOVOU NADĚJI 3.NIC NENÍ ZTRACENO DOKUD ZATO BOJUJE POSLEDNÍ BLÁZEN
JA TI.VĚŘÍM MUSÍŠ SNÍT A BÝT AMBICIÓZNÍ
A JESLI MĚL RADŠI TVOU KAMARÁDKU TAK AT JDOU DO HÁJE ONI BUĎ TÍM ČÍM JSI...

kluuk

(bella, 4. 2. 2014 23:34)

Ahoj.. je mi 14 a muj kluk ma 15 sme spolu puk roku a jeste sme se nelibali a kdyz mi dal pusu a chtel se libat odtrhla jsem se.. ne ze jsem nechtela ale bala jsem se a nechci se odtrhnout podruhy ale nevim jak se mam libat..

STE JAK MIMINA

(ste jak mimina, 3. 5. 2007 8:19)

NEBUDTE SOCKY jak to nekdo muze neumet je mi 14 a mel sem asi 15holek s kazdou vykus ani jedna si nestezovala ani ta prvni tak se kurwa uklidnete co delate????

Re: STE JAK MIMINA

(lm, 3. 2. 2014 22:07)

14? sam jsi mimino, a trochu slušného vyjadřování...

jednoduchost sama o sobě

(kačík..., 13. 1. 2014 22:37)

Ahoj...tohle je spíš pro ty,co se bojí líbání....chci vám jen říct,že jakmile bude ta správná chvíle se správnym človíčkem,tak úplně zapomenete na téma typu..umim to?,nezkazim to? Atd... věřte mi....já se poprvé líbala v 10 teď je mi 13 a mám patnáctiletýho kluka...s tím jsem měla trochu problém...že on to umi lip atd...ale jednou to prostě přišlo!! Ve škole si mě chytil a bum je to tam !! Fakt se nebojte věřte mi ;)

copy

(ondra, 30. 5. 2013 15:00)

To umí každý debil zmáčknout CTRL a C , CTRL A V

nevim

(František, 23. 3. 2012 1:50)

stejně je nejlepší to objímání

nechapu to

(marketa , 9. 7. 2009 22:26)

ahoj no ja stejnakk nechapu jak mam híbat pri franclu tou hlavou?????????? porattemí prosim

http://jakselibat.blogspot.com

(ferry, 14. 8. 2008 22:05)

cau, kouknete na web http://jakselibat.blogspot.com , tam jsem se to naucil ja!!!

lol

(lolllll, 1. 11. 2007 14:09)

lol

LIBANI JE DĚJ ZE SRDCE

(MONISEK, 9. 9. 2007 18:15)

Ahoj pripravuju na sveho kluka vybykit nekterou z techto veci zatim sme se kibali-jako libali urcite jako kazky.Chci aby poznal co ve me je.-RPTOZE HO MAM RADA vychazi moje polibky ze srdce

NEbojte sem zvladne to kazdy!!

(love na celej life, 2. 9. 2007 19:30)

Neco Vam povim.. Poprve jsem se kousla s klukem letos, v pulce srpna asi tak.. byla to posledni noc na tabore, takze proste nadhera.. ikdyz jsem pak zjistila ze ten kluk nema rad me, ale mou kamosku z tabora, tak je mi z toho smutno dodnes.. ale na druhou sranu to byl muj nejhezci a hlavne prvni polibek.. tak se nebojte, zvladne to kazdy.. !!

Lol

(Bbobbb, 8. 8. 2007 14:10)

Kdyz opravdu miluju te nekoho tak to liba samo

Strach je naprosto zbytečně stresujici

(Lucia, 30. 7. 2007 15:35)

Dybych si tyhle vaše komentaře ve kterych prosite o radu a pišete o strachu z prvniho libani, přečetla tag před rokem, asi bych se k vam přidala...
Jenomže teď je mi 14 a už se tomu jenom směju!!
Měla jsme stejny strach jako vy...
Spousta otazek...
Zkazim to?
Ztrapnim se?
Budu to umět?
Kdy to bude?
Kde to bude?
Ale potom??
Jsem si uvědomila že všechyn ty otazky byly naproto zbytečne...
Libani se prostě neda uplně neumět. Samozřejmě něči libaci schopnosti jsou trošku slabši a někdo je mistr...ale i ja si myslela že jsem naprosty nemehlo a že zkazim co se da...ale zatim si nikdo nestěžovat xD
Moje prvni libani bylo naprosto užasne...
Hlavně nemyslete na to, esli to dělate dobře nebo špatně...Prostě se nechte vest tim druhym a uživejte si to ;)