Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sama možná víš, že milování jen v jedné poloze je takové... neslané - nemastné, pořád ,na jedno brdo". Takže my říkáme: Pryč s dietní kuchyní bez fantazie! Zahoď stud a pořádně si svůj sexuální život okořeň!

Misionářská poloha

1Říká se o ní, že je nejčastější, prostě ,klasika". Aktivita je hlavně na klukovi (ten určuje, jak to bude všechno probíhat, ty si prostě hovíš na zádech). Až do tebe pronikne, asi začneš instinktivně pohybovat pánví (nebudeš přece jenom tak nečinně ležet:-). Misionářská poloha je sympatická tím, že si při ní vidíte do obličeje a klidně se můžete líbat (to je romantika, že?). V této poloze někdy kluk dosáhne snadněji vyvrcholení, a nejčastěji ji asi použijete při ,prvním čísle".
Obměny: Abys byla taky trochu ,aktivní", změň pozici nohou a obejmi jimi svého kluka kolem pasu. Tím do tebe ještě víc pronikne a bude mít pocit, že už se ho jen tak nepustíš:-) Nebo nohy naopak natáhni. Každopádně si to užiješ!


Zezadu
2V originále se jí říká ,doggie" neboli pejsek, protože klečíš na všech čtyřech a kluk do tebe vniká zezadu. Je fakt, že takhle se nejčastěji milují zvířátka (to ale přece vůbec nevadí:-)! Kluk má výhled na tvůj zadeček a může si hrát s tvými ňadry nebo tě dráždit rukou na klitorisu. Jo, a mimochodem - tato poloha patří u kluků k nejoblíbenějším (vzrušuje je to, že ti nevidí do obličeje a jsi pro ně jakási ,anonymní" partnerka), a některým holkám se naopak nelíbí! Proniknutí je dost hluboké, takže někdy se ti může stát, že penis cítíš vyloženě až v bříšku:-)
Obměny: Při ,pejskovi" si klidně můžete stoupnout a ty se opřeš o zeď nebo o nějaký kus nábytku, aby to bylo pohodlnější. Výhodou je, když je tvůj kluk stejně vysoký jako nebo jenom o ,facku" vyšší.


Vestoje
3Tak tato poloha je docela náročná a ne každý ji zvládne. Proto si dobře všimni, jak má tvůj miláček vypracovaná stehna:-) Takhle se můžete milovat třeba ve sprše nebo tehdy, pokud chcete zažít opravdu něco vášnivého a netradičního. Kluk musí být dost silný, aby tě udržel, a ty bys mu měla sama pomoct tím, že se na něj lehce ,vyšvihneš", aby tě nemusel sbírat ze země:-) Můžeš se opřít o zeď, tím mu trochu odlehčíš. Pohyby jsou v tomhle případě na klukovi a pro tebe to bude jeden z nejvíc sexy zážitků.
Obměny: Pokud cítíte, že se v této poloze už dlouho neudržíte, pokračujte tak, že tě kluk položí na postel a milování probíhá ,klasicky". Nebo si taky můžeš jednou nohou stoupnout na zem (jen dej pozor, aby se v tobě tvůj kluk udržel a nevypadnul). A pokud chcete pokračovat s co nejmenší námahou, ať tě na něco posadí. Třeba na kuchyňskou linku nebo na pračku...


Na , koníčka"
4Poloha má název podle toho, že sedíš na klukově penisu a pohybuješ se, jako bys jela na koni. Pohyby jsou v tomhle případě hlavně na tobě a sama si můžeš určovat, jak hluboko do tebe pronikne. Můžeš na něm klečet, nebo být v podřepu. Tato poloha je vzrušující proto, že máš v sobě penis hodně hluboko a tvůj kluk má navíc výhled na tvoje prsa (může je podle libosti hladit) i na to, co máš pod pupíkem (dráždí tě na klitorisu).
Obměny: ,Nasedni" na něj i obráceně, to znamená zády k němu, takže uvidíš jeho nohy a on tvoje záda a zadeček. Nebo prostě natáhni nohy, takže na něm budeš ležet. Jsi to pořád ty, kdo kontroluje pohyby, on je malinko pasivnější:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sex

(ivana havrilova, 24. 11. 2011 21:36)

polohy

polopo

(ingrid, 29. 3. 2007 19:24)

sehf bvh urzgu haeghurheiaqhgo haoehu iuhahg ujhg aiuhuuhfad guhaofig iaghiaeropigh oiegjoeriahi oiaehjighireahgo ioejthioqh oithjrioj ijthiqůihjq wihuji tzqrptjuhoptuepozuoptuoiphtr othjuzo uoiwrutzouwiorezit woitju

nic moc

(JO je, 15. 3. 2007 11:30)

chybítu lžičky!!!!!!!§

dík

(josch, 27. 2. 2007 16:25)

díky pomohlo mi to, je to to nejzákladnější

ach jo

(LULU, 21. 2. 2007 14:03)

na celym internetu sem nenasla nic co bych neznala..... :((((((

co je

(jiri krehaak, 12. 2. 2007 7:41)

no stoji to za hovno

začátečníkům se to hodí

(dyk, 23. 12. 2006 18:51)

třeba to je pro úplné začátečníky, když si vzpomenu na své poprvé....

nedavacka!!:D

(argon, 21. 12. 2006 11:35)

looooooooooll co to tu je !!!! to je pro ty co nevi co je sex ??? :D:D:D:D:D to je pro duchodce !! co maji skrelozu !! :D:D:D:D:D:D ze tati ??:D

???

(Martina, 3. 12. 2006 17:30)

OMG

Nic moc

(Xenie, 3. 12. 2006 17:29)

teda nic moc tady,chybi tu polohy zboku,zezadu,na tole,hrudi na hrudi (na konicka),hvezdu,na zidli atd!!!a né tak malo poloh

Díky:o)

(Hanka, 15. 11. 2006 18:25)

Dík moc, nepatřím ještě k těm zkušenějším a nikdy nevím, kdo má být u jaké polohy aktivní, pomohlo mi to...